Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Naked Snake

Members
  • Content count

    11382
  • Joined

  • Last visited

About Naked Snake

  • Rank
    Why don't I have a custom title by now?!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Single Status Update

See all updates by Naked Snake

  1. We're talking about this in #zdoom and I'm bored, so, what the hell.

    Leaf, 1 ounce (28 grams) - $1. $10 for a pound.

    Mersh (shake, skank, gutterweed, whatever the hell your town calls it), 1 ounce. Around $90 to $120

    Hyrdoponically-grown Mersh, 1 ounce. $100 to $130

    Nugget, 1 ounce. $125 to $150

    Hyrdro-nugget, 1 ounce. $200.

    Those are pretty much the "local" prices.

    1. Danarchy

      Danarchy

      What I've payed for weed in the past:

      1 blunt = friendship

      2 joints, 2 bong hits, a three-night stay, and about 100 miles of carpool = 3 cases of soda, a pack of cookies, 2 tubs of ice cream, a bottle of chocolate sauce, a jar of peanut butter, and some tunes



      I work on the trade and barter system.

      Seriously though, I have no idea what weed costs around here.

×