Ahoj, tady je moje tvorba pro Doom2, jedna ze 3 map, z každé 2 jsou opravdu skvělé !! Nejen velikost, ale také úroveň detailů je velmi vysoká, pasti a situace jsou komplikované. testováno v GZdoom! Všechny textury jsou z jedné textury doom2, kterou používáme od TNT, jednu se skleněnou strukturou! Pracovník jsem na tom roce a půl a stále dolaďuji několik detailů. První mapa „Enter the Archi-tek“ je technická základna, průchod trvá asi 18 minut. Mapa 2 „Archi-tek na Zemi“ je součástí města a je vzdálená 50 minut. Map3 „Return to the Archi-tek“ Je to vězení a odhadovaný čas je také kolem jedné hodiny! Sledujte mě na instagramu @ romsu89, kde jsem zveřejnil průběh tvorby!   FiX: Map01 - přidáno několik dalších podrobností + na začátek odstraněna nová zeď. Zkrácení času posuvných sloupů během posledního velkého boje!              Map02 - přidán boj s Mastermindem na konci úrovně 2! vyřešené zmrazení na tajném místě pomocí revenantu + skleněné textury jsou neprůchodné + a další detail           Map03- Přidaný detail + zvýrazněné přepínače a důležitá místa + Upravená navigace v problémovém sektoru + přidaná počítačová mapa + upravená jedna bojová situace   Archi-TEK_v00.3.rar